01.03.2019 20:56 603

Алексей Савченко: «Николаевская область является привлекательным регионом Украины для инвесторов»

Алексей Савченко: «Николаевская область является привлекательным регионом Украины для инвесторов»  Фото № 0

По статистическим данным в течение 2018 в развитие экономики Николаевской области направлено 9,2 миллиарда гривен (без учета налога на добавленную стоимость).

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

При цьому, у розрахунку на одну особу постійного населення в області за цей період освоєно 8 тис. грн капітальних інвестицій, що відповідає 12 місцю серед регіонів України.

«Миколаївщина завжди була і залишається інвестиційно привабливим регіоном. В області здійснюють свою діяльність як великі потужні підприємства, так і представники малого і середнього бізнесу. Більше того, за останні два роки Миколаївщина довела, що покращення інвестиційного клімату дозволяє залучати не лише приватні інвестиції, а й ефективно використовувати такий ресурс, як публічні фінанси», - коментує голова ОДА Олексій Савченко.

Відзначимо, що за підсумками 2018 року головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств і організацій, за рахунок яких освоєно 72% загального обсягу або 6645,8 млн грн. Обсяги кредитних коштів склали 12,8 відсоткових пункти або 1185,5 млн грн.

Вкладення держави та органів місцевого самоврядування у розвиток економіки області за цей період склали 11,3 % загального обсягу інвестицій або 1046,1 млн грн.

В області успішно впроваджують виробничу діяльність місцеві вітчизняні товаровиробники, серед яких: ТОВ СП "НІБУЛОН", ФГ «Органік Сістемс» холдингу «Агрофьюжн», ТОВ «МСП НІКА-ТЕРА», ВТФ "Велам", ТОВ "Артіль", СП ТОВ "Промінь", ФГ "Владам", ПАТ "Коблево", ТОВ "АТФ "Арго-Діло", ПСП «Агрофірма «Роднічок», ТОВ «С Росток» та інші.

Подписывайтесь на наш телеграмм канал @nikolaev24com