07.02.2019 19:33 738

Алексей Савченко: «Николаевская область - лидер в Украине по обеспечению молодежи жильем»

Николаевская область - лидер среди регионов Украины по реализации общегосударственной Программы обеспечения молодежи жильем.

Об этом на своей странице в Facebook сообщил губернатор Николаевской области Алексей Савченко:

      Ефективна підтримка молоді є одним із пріоритетів роботи органів влади, визначених Президентом України Петром Порошенком.

      Для того, щоб талановита українська молодь мала можливості реалізувати свій потенціал саме в Україні, на державному рівні були розроблені і ефективно працюють спеціальні програми, підтримані головою держави.

      Радію, що Миколаївщина задає темп у цьому напрямку всій країні. Наразі в області успішно діє ініційована нами Комплексна соціально-економічна програма забезпечення громадян житлом у Миколаївській області на 2018-2022 роки. За минулий 2018-рік область підписала з молодими людьми 41 договір про надання пільгового довгострокового кредиту на майже 27,5 млн грн з місцевих бюджетів різних рівнів.

      Наразі це найкращий показник по країні.

      Серед позичальників, які отримали кредити, є учасники бойових дій, освітяни, медики, багатодітні сім’ї, працівники бюджетної сфери та інші.

      Всього ж, минулого року на реалізацію житлових програм в області було ефективно використано близько 33 млн грн, що дозволило укласти ще 13 договорів на придбання помешкань.

      Безпосередньо державну підтримку отримали сім’ї внутрішньо переміщених осіб та учасники антитерористичної операції.

      Наразі у більшості міст, районів та ОТГ, з урахуванням вимог законодавства та нашої обласної Комплексної програми забезпечення житлом, розроблені аналогічні програми.

      Роботу у цьому напрямку не гальмуємо.

      Переконаний, що за підтримки держави та співфінансування з місцевих бюджетів, продовжуємо системну роботу на благо людей.