импортер шин lester.ua

По итогам 2018 года аудиторы Николаевской области заняли 1-е место среди 24 межрегиональных территориальных подразделений Службы

01 февраля 2019, 14:48 209

С участием первого заместителя губернатора Николаевской области Вячеслава Боня состоялось расширенное совещание управления Южного офиса Держаудитслужбы в Николаевской области на которой были подведены итоги работы николаевских аудиторов 2018.

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

За результатами рейтингового оцінювання Держаудитслужби України, розробленого на підставі 25 основних показників роботи, за підсумками 2018 року колектив аудиторів Миколаївщини зайняв перше місце серед 24-х міжрегіональних територіальних підрозділів Служби, яке утримував протягом усього року.

В'ячеслав Бонь привітав миколаївських аудиторів з високими досягненнями та відмітив, що запровадження державного фінансового аудиту, як механізму державного контролю вже дало свої результати.

«Від імені голови Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко дякую вам за вашу роботу. Сьогодні Україна значні кошти витрачає на забезпечення обороноздатності держави, при цьому в країні, за ініціативи Президента України Петра Порошенка впроваджуються важливі реформи, які також вимагають фінансового забезпечення. Тому ми не можемо дозволити комусь красти кошти, або навіть неефективно їх використовувати. В цьому питанні ваша роль – основна. І ви з цим успішно справляєтесь. Тільки за рахунок відшкодування витрат та збитків, завдяки вашій роботі до бюджету області забезпечено надходження понад 50 млн грн. Я впевнений, що спільними зусиллями ми досягнемо успіху і виконаємо всі ті завдання, які нам ставить перед нами держава. А ви завжди можете розраховувати на підтримку Миколаївської облдержадміністрації», - сказал Вячеслав Бонь.

 

Акцентуємо, що у 2018 році фахівцями Миколаївського управління Держаудитслужби було проведено 53 заходи державного фінансового контролю. Ревізії проведено на 32 підприємствах, організаціях та установах, в результаті яких виявлено фінансові порушення на загальну суму 98,7 млн гривень.

Забезпечено відшкодування втрат та збитків на загальну суму понад 50 млн гривень.

Завершено 13 державних фінансових аудитів, встановлено факти неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій, що призвели або ж потенційно можуть призвести до упущених вигод, недотриманих доходів чи зайвих витрат, на суму 531,4 млн гривень.

Об’єктами контролю впроваджено 131 пропозицію, надану аудиторами, що дозволило досягти додаткового економічного ефекту на суму 84 млн гривень.

На підставі матеріалів ревізій та аудитів правоохоронними органами розпочато 117 досудових розслідувань, 18 матеріалів долучено до кримінальних проваджень, 10 особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 34 посадові особи.

Загалом, протягом 2018 року фахівцями забезпечено додаткове надходження до бюджетів та відшкодування втрачених бюджетних коштів на суму біля 40 млн гривень, що майже у тричі перевищує витрати на утримання Управління.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *