В Николаевской области увеличен размер штрафа для нотариусов за незаконную регистрацию недвижимости

08 октября 2019, 07:00 713
В Николаевской области увеличен размер штрафа для нотариусов за незаконную регистрацию недвижимости Фото № 0

Принят Закон (проект № 1056-1) «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно защиты права собственности», предусматривающий устранение основных юридических пробелов, которые создают проблемы владельцам недвижимости и бизнеса.

Консультирует начальник Главного территориального управления юстиции в Николаевской области Роман Возняк:

Законом впроваджується принцип одночасності вчинення нотаріальної дії та державної реєстрації прав, коли реєстраційна дія проводиться нотаріусом, який посвідчив відповідний документ щодо речового права.

Законом збільшені штрафи за порушення законодавства про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Такі порушення тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від чотирьохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (раніше від двохсот до чотирьохсот).

Повторне протягом року вчинення порушення, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, - тягне за собою накладення штрафу від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також збільшені штрафи за порушення порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Таке порушення тягне за собою накладення штрафу від чотирьохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *