В Николаеве начались ежегодные экологические чтения

31 октября 2019, 19:40 387
В Николаеве начались ежегодные экологические чтения Фото № 0 В Николаеве начались ежегодные экологические чтения Фото № 1 В Николаеве начались ежегодные экологические чтения Фото № 2 В Николаеве начались ежегодные экологические чтения Фото № 3

Сегодня начались ХII Николаевские экологические чтения под патронатом городского головы Александра Сенкевича и при поддержке департамента жилищно-коммунального хозяйства горсовета.

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

Захід підтримують вже не вперше, адже проблеми екології - нагальна тема сьогодення, як і пошук нових шляхів вирішення цих проблем.

- Серед учасників традиційно школярі та студенти, освітяни та науковці, громадські діячі та можновладці. Тема цьогорічної дискусії – «Європейські напрямки екологічного розвитку міста Миколаєва та інших міст України».

Наступна зустріч відбудеться 2 листопада 2019 р. у Центральній бібліотеці ім.М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143-а), тож запрошуємо всіх небайдужих долучитися, аби обговорити проблеми та перспективи розвитку міста, ознайомитися з успішним досвідом сусідів на шляху до екологічної безпеки життя та, можливо, знайти партнерів для спільних проектів та діяльності, - йдеться в дописі.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *