На территории пляжной зоны клуба Ushuaia спасатели учили детей правилам безопасности на воде

11 июня 2019, 15:53 671
На территории пляжной зоны клуба Ushuaia спасатели учили детей правилам безопасности на воде Фото № 0 На территории пляжной зоны клуба Ushuaia спасатели учили детей правилам безопасности на воде Фото № 1 На территории пляжной зоны клуба Ushuaia спасатели учили детей правилам безопасности на воде Фото № 2 На территории пляжной зоны клуба Ushuaia спасатели учили детей правилам безопасности на воде Фото № 3

На пляжной зоне клуба Ushuaia состоялся информационный мероприятие, направленное на обучение детей правилам поведения на воде.

В сообщении ГУ ГСЧС Украины в Николаевской области говорится:

Ініціатором заходу виступила громадська організація «Об’єднання дружин та матерів військовослужбовців «Оберіг», яка й запросила на захід рятувальників.

Біля басейну зібрались дітки із сімей загиблих героїв АТО/ООС, діти з багатодітних родин, учасників АТО/ОСС та діти з інвалідністю.

Хлопчики та дівчатка дізнались про професійні рятувальні засоби та побачили, як правильно надати допомогу людині, яка тоне.

Рятувальне коло, банан та жилет демонстрував співробітник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області на практиці.

У свою чергу представники Червоного Хреста, на манекені, навчали надавати першу допомогу людині.

Разом із рятувальниками, спортсмени з акватлону Федерації підводної діяльності та спорту Миколаївської області, зімітували, як ззовні виглядає надзвичайна подія на воді та продемонстрували як реально допомогти людині, що опинилась в біді.

Фахівці ДСНС наголосили, що на воді необхідно відпочивати тільки з дорослими, дотримуючись правил безпеки.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *