Жительница Николаева пожаловалась на правительственную горячую линию на громкий рев самолетов

08 августа 2018, 14:35 791

В ответ на жалобу жительницы Николаева на нарушение общественного порядка из-за громко ревущих самолетов, пролетающих над территорией города, руководство 299 бригады тактической авиации сообщило, что у них нет самолетов способных преодолевать звуковой барьер.

Ответ был размещен на официальной странице «299 бригада тактичної авіації ім. генерала-лейтенанта Василя Нікіфорова» в соцсети Facebook.

Ответил на жалобу женщины командир 299 бригади тактической авиации полковник Александр Дякив. В его ответе речь идет о том, что все полеты совершаются согласно инструкциям и нормам действующего законодательства, а полеты в ночное время — это неотъемлемый элемент обучения пилотов.

«Шановна Олена Василівна!
На виконання доручення командувача Повітряних Сил Збройних Сил України №Я-445 від 02.08.2018 року та на Ваше звернення на урядову гарячу лінію 1545 від 30.07.2018 року, щодо порушення громадського спокою під час проведення льотних змін, вважаємо за необхідне повідомити наступне.

Всупереч наведеній у Вашій скарзі інформації повідомляємо про те, що на озброєнні військової частини А4465 відсутні літаки здатні долати звуковий бар’єр, згідно ст.51 Повітряного кодексу України виконання польотів повітряних суден у повітряному просторі України регламентується Правилами польотів у повітряному просторі України, які поширюються на всіх користувачів повітряного простору України.

Порядок організації польотів цивільних і державних повітряних суден встановлюється відповідними органами державної виконавчої влади.

Виконання польотів у військовій частині А4465 здійснюється згідно “Інструкції з виконання польотів (використання повітряного простору) в районі аеродрому “Кульбакіно”, затвердженої командувачем Повітряних Сил Збройних Сил України від 2016 року, яка погоджена зі всіма відповідними державними органами виконавчої влади що регламентують виконання польотів та встановлює обмеження по мінімальній висоті не нижче 600 метрів (з виконанням окремих польотів не нижче 50 метрів), та не встановлює жодних часових обмежень щодо виконання польотів.

Здійснення польотів у нічний час, за складних метеоумов та на малій висоті є необхідним елементом льотної та бойової підготовки, з урахуванням специфіки застосування сил та засобів тактичної авіації. Особливо в умовах, коли наша країна перебуває у стані неоголошеної війни з Російською Федерацію і загострення збройного протистояння може трапитись будь-якої миті.

З огляду на вище вказане вважаємо скаргу такою, що містить наклеп на адресу нашої військової частини, а також має на меті зашкодити якісному виконанню завдань бойової підготовки.

Прошу Вас з розумінням поставитися до даної ситуації.
З повагою,
Командир військової частини А4465
полковник О.Ю.ДЯКІВ», - сказано в сообщении

Источник: novosti-n.org
Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *