Жителям Николаева представят выставку «Свободные крылья» в рамках проекта «Арт-терапия детей с инвалидностью»

13 марта 2019, 13:23 127

В Николаеве 15 марта в 17 часов в Библиотеке-филиале № 2 (Центральный проспект,9) откроется выставка «Свободные крылья» проекта «Арт-терапия детей с инвалидностью». Приглашаем горожан посетить мероприятие и поддержать юных художников.

В сообщении организаторов говорится:

У 2017 році за ініціативи громадської організації "Сильні разом" відома миколаївська художниця Ірина Чайка провела перший соціальний майстер-клас з арт-терапії для дітей з інвалідністю на тему “Море”.

Діти відкрили для себе прекрасний світ живопису та з нетерпінням чекали наступної зустрічі.

Так народився проект "Арт-терапія дітей з інвалідністю", який продовжив працювати під керівництвом Ірини Чайки на базі Будинку творчості Інгульського району.

Паралельно функціонує батьківський клуб з арт-терапії. Усі заняття Ірина проводить на благодійній основі.

Матеріали для занять батьки купляють власним коштом.

Роботами, які можна побачити на виставці, юні художники намагаються донести, що проект означає набагато більше, ніж навчитися малювати. Вони висловлюють у картинах свої почуття і психологічно перезавантажуються.

Арт-терапія дає можливість зануритися у свій світ і по-справжньому "літати".

На виставці представлено роботи учасників проекту за два роки роботи.

Кожному художнику потрібен свій глядач, тож мета виставки - підтримати учасників проекту та надати мотивацію для подальшого творчого розвитку.

Гості заходу зможуть підтримати художників різними способами: придбати картину особисто у автора, подарувати матеріали для малювання або перерахувати благодійну допомогу на матеріали, організаційні витрати проекту та пленерні виїзди.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *