Новости дня 26.06

Жители Николаева с 1 января могут возвращать в аптеки лекарства и медизделия ненадлежащего качества

04 января 2019, 22:20 310

С нового года в аптеки можно возвращать только лекарственные средства и медицинские изделия ненадлежащего качества. Для этого необходимо предъявить расчетный документ на их приобретение. В таком случае потребитель имеет право просить вернуть уплаченные за лекарства деньги или заменить препарат на аналогичный.

Начальник Главного территориального управления юстиции в Николаевской области Роман Возняк комментирует:

      З 1 січня набув чинності Закон від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів". Він, зокрема, вносить зміни до вимог споживача щодо лікарських засобів і виробів медичного призначення.

      Звертаємо увагу, що факт неналежної якості підтверджується такими документами: - висновок щодо якості лікарських засобів, виданий підпорядкованою лабораторією територіального органу Держлікслужби та/або уповноваженою лабораторією; - розпорядження Держлікслужби щодо заборони обігу лікарського засобу.

      Щоби убезпечити себе і не придбати неякісні ліки, у міністерстві рекомендують перевіряти сайт Держлікслужби (http://portal.diklz.gov.ua/PublicSite/QLA/DocList.aspx) та переконатися, що придбані препарати не заборонені.

      Також нагадуємо, що на вимогу покупця аптеки мають надати документи, які підтверджують належну якість продукції, зокрема сертифікат якості виробника.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *