Загрузка...
Новости дня 21.09

Жителей Николаева приглашают принять участие в Квест-экскурсии «Город легендарных личностей», посвященной 230-летию Николаева

24 августа 2019, 21:04 846

История Николаева с самого начала знала немало славных событий. В конце XVIII века здесь начали делать большие военные корабли, стали украшением Черноморского флота. Здесь жили выдающиеся мореплаватели и победоносные герои кровавых войн. Здесь функционировал чрезвычайно мощный морской торговый порт, кипела торговля, открывались международные банки и крупные предприятия, работали многочисленные дипломатические представительства стран Европы и Америки.

В сообщении Управления по вопросам культуры и охраны культурного наследия говорится:

Люди, які творили велике, багате, комфортне для проживання місто, мали хорошу освіту, були чесні й віддані своїй справі. Вони вміли ухвалювати правильні рішення і долати перепони на шляху до мети.

Саме тому їхні проекти успішно втілювалися в життя.

Будуючи сьогодні Миколаїв європейського рівня, кожен має покладатися на власні сили. Не завадить і позитивний досвід минулого.

До 230-ї річниці міста Миколаєва Центральна міська бібліотека ім. М. Л. Кропивницького та Агентство IT-екскурсій MykolayivLookCity за сприяння управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради пропонує городянам і гостям міста безкоштовну квест-екскурсію «Місто Легендарних особистостей».

 

 

"У будь-який час з 24 серпня по 8 вересня цього року, самі або з великою компанією – грайте, відповідайте на цікаві запитання, рухайтеся вулицями історичної частини міста, що приведуть вас до перемоги!

Гра проходитиме із застосуванням віртуальної платформи Агентства IT-екскурсій MykolayivLookCity.

Для проходження гри команда повинна мати заряджений смартфон або планшет з можливістю підключення до інтернету" - повідомляють організатори захоплюючої гри - пригоди. Урочиста церемонія нагородження відбудеться у День міста 14 вересня в Каштановому сквері. На найрозумніших і найазартніших чекають дипломи і призи від проекту «Миколаїв: ми – коло!» та подарункові сертифікати від агентства IT-екскурсій MykolayivLookCity.

 

Детальніше про гру за посиланням:

https://bit.ly/2KWwDw6

Довідки за телефоном: +38(0512)24 40 41.

 

________ * Для участі у квест-екскурсії і отримання спеціального коду обов’язкова попередня реєстрація в Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143а).

 

Реєстрація - щоденно з 10:00 до 17:00.

 

Увага! Бібліотека не працює 24 та 26 серпня.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *