Жителей Николаева и Николаевской области приглашают принять участие в ежегодном областном конкурсе «Лучшая Николаевская книга»

10 января 2019, 20:15 172

Каждый желающий житель Николаева и Николаевской области может принять участие в ежегодном областном конкурсе «Краща Миколаївська книга».

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

      Запрошуємо Вас взяти участь в щорічному обласному конкурсі «Краща Миколаївська книга», заснованому Миколаївською обласною державною адміністрацією, який проводиться в рамках реалізації обласної Програми підтримки вітчизняного книговидання, книгорозповсюдження та популяризації української книги у Миколаївській області на 2017-2021 роки.

Конкурс проводиться за номінаціями:

«Краще історико-краєзнавче видання»;

«Краще учбове видання та підручники»;

«Краща поетична збірка»;

«Краще прозаїчне видання»;

«Краще видання для дітей та юнацтва»;

«Кращий літературний дебют».

      До участі у конкурсі допускаються книги місцевих авторів, які були вперше видані впродовж 2018 року у видавництвах, видавничих організаціях, поліграфічних підприємствах області, які внесені до Державного реєстру видавців, виготівників та розповсюджувачів видавничої продукції.

      Прийом книг здійснюється до 01 березня 2019 року управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації за адресою:

м.Миколаїв, вул.Адміральська, 22, тел. (0512) 37-48-28, e-mail: upi@mk.gov.ua.

      До участі у конкурсі можуть бути представлені кілька видань, але не більше трьох у кожній номінації. До кожної конкурсної книги додається заявка, оформлена за встановленим зразком (додається).

      З Положенням про щорічний обласний конкурс «Краща Миколаївська книга» можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Миколаївської облдержадміністрації (http://www.mk.gov.ua/ua/oda/order/?doc_id=15482).

      Книги, подані на конкурс, оплаті та поверненню не підлягають, вони залишаються в управлінні інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації з метою використання на міжнародних, всеукраїнських та регіональних виставках та заходах.

      Перелік поданих для участі у конкурсі видань оприлюднюється на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *