Загрузка...
Новости дня 23.10

Заместитель экс-губернатора Савченко идёт в нардепы по 132-му округу

16 июня 2019, 10:40 474

Заместитель главы Николаевской облгосадминистрации Александр Кушнир заявил о том, что идёт в Верховную Раду.

Об этом он сообщил на своей странице в социальной сети «Фейсбук»

«Діючі депутати Верховної Ради вже вдосталь показали, що ні нащо не здатні. Я, як і абсолютна більшість українців, проти невігластва депутатів, які навіть не розуміють своїх повноважень і можливостей, через що страждає громада, яка і дала їм ці повноваження. Дала право представляти свої інтереси. Я виступаю за повне оновлення Верховної Ради. Оновлення не тільки облич, а й сутності та принципів роботи.

 

Саме тому погодився на прохання громади – взяти на себе відповідальність і піти у народні депутати України по 132 виборчому округу. Адже жителі Арбузинського, Братського, Врадіївського, Кривоозерського та Первомайського районів заслуговують на свого дієвого представника у Верховній Раді, якого у них протягом останніх років, на жаль, не було.

 

Гідний рівень життя для кожного, робочі місця та стабільна заробітна плата, справедливі тарифи, якісні дороги та доступна медицина – це те, про що мріє кожен громадянин. І я зобов'язаний відстоювати ці інтереси виборців у Верховній Раді.

 

Впевнений у перемозі кожного жителя округу. Зробімо це! О.К.», - написал он.

 

Александр Кушнир отвечает в облгосадминистрации за финансовый блок. Он пришел работать в ОГА вместе с Алексеем Савченко.

Источник: novosti-n.org
Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *