Новости дня 23.02

Водитель маршрутки №52, отказавшийся перевозить участника АТО, уволен с работы

22 января 2019, 19:33 125

По поводу отказа водителями маршруток перевозить льготчика – участника АТО Валентин Гайдаржи заявил: «Ни один водитель и перевозчик не избежит ответственности».

В сообщении Николаевской областной администрации говорится:

Водій маршруту №52 у місті Миколаєві, який минулого тижня, перевозячи серед пасажирів і учасника АТО, заявляв про необхідність з боку учасників бойових дій питати дозволу на це – звільнений. Про це стало відомо у ході наради під керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи. За словами керівника приватного підприємства «ПиК» - перевізника, водій написав заяву на звільнення за власним бажанням. З боку фірми будуть направлені звернення до інших компаній-перевізників щодо неможливості подальшого його працевлаштування на посаді водія.

«Ми неодноразово проводили наради. Ви знаєте, як ставиться голова ОДА Олексій Савченко до подібних випадків. Жодна ситуація не залишиться без розгляду, без покарання і відповідальності у випадку вини водія, перевізника», - отметил Валентин Гайдаржи.

Управлінню інфраструктури Миколаївської ОДА спільно з Управлінням транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради дано доручення провести зібрання перевізників задля роз’яснень правил поведінки та обов’язків водіїв.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *