Новости дня 18.07

Виктория Москаленко поздравила Ольгу Харлан с победой на Чемпионате Европы

19 июня 2019, 18:29 387
Виктория Москаленко поздравила Ольгу Харлан с победой на Чемпионате Европы Фото № 0

Ранее мы сообщали, что в финале Чемпионата Европы николаевская фехтовальщица Ольга Харлан обыграла француженку и снова завоевала титул чемпионки Европы.

Председатель Николаевского областного совета Виктория Москаленко поздравила с победой на чемпионате Европы нашу землячку, 28-летнюю украинскую фехтовальщицу Ольгу Харлан.

В сообщении Николаевского областного совета говорится:

✔ Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко привітала з перемогою на чемпіонаті Європи нашу землячку, 28-річну українську фехтувальницю Ольгу Харлан.

✔ «Шановна пані Ольго Харлан! Від щирого серця я особисто і весь депутатський корпус вітаємо Вас з яскравою і гідною перемогою на чемпіонаті Європи, який відбувся у Дюссельдорфі. Спорт – це дисциплінованість, краса і витривалість. Вам притаманні всі ці якості. Ви справжній борець. Вам під силу ставити перед собою високі цілі і досягати їх. Бажаємо Вам іще тисячі таких перемог. Розвивайтеся, творіть і не здавайтеся! Бадьорості духу, сили волі і впевненості в собі. Будьте завжди оптимістичні й енергійні!».

✔ Нагадаємо, що Ольга Харлан на чемпіонаті Європи з фехтування, який проходив у Дюссельдорфі, здобула золоту медаль у фіналі. Вона перемогла Манон Брюне із Франції з рахунком 15:12. У півфіналі Ольга здолала Угорську суперницю Анну Мартон 15:10. Для Ольги Харлан це вже восьма перемога на чемпіонатах Європи. Вона двічі здобувала нагороди найвищого гатунку у командних змаганнях і шість разів в особистому заліку.

Загалом на рахунку Ольги Харлан 20 нагород чемпіонатів Європи. З них 8 золотих, 7 срібних та 5 бронзових.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *