Новости дня 24.05

Валентин Гайдаржи: «Люди должны получать качественные медицинские услуги»

23 апреля 2019, 08:00 113
Валентин Гайдаржи: «Люди должны получать качественные медицинские услуги» Фото № 0

Заместитель губернатор Николаевской области Валентин Гайдаржи и начальник управления здравоохранения ОГА Павел Георгиев осмотрели новый современный 64-срезовый компьютерный томограф Neuviz 64In Multi-slice Scanner, приобретенный для областной клинической больницы в рамках Программы « предотвращение и лечение сердечно-сосудистых и сосудисто-мозговых заболеваний 2018-2020 годы ».

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

Наразі вже проведено налаштування обладнання та проведено навчання персоналу. Томограф працюватиме за необхідністю цілодобово.

Послуги з обстеження надаватимуться безоплатно за направлення спеціалістів для жителів міст та районів Миколаївської області та пацієнтів стаціонару.

«Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко постійно наголошує на важливості надання людям змоги отримати якісні медичні послугу. Тому за його ініціативи в лікарських закладах Миколаївщини постійно оновлюється парк медичного устаткування. Придбаний томограф забезпечить належну якість діагностики, адже він дозволяє проводити діагностику на найсучаснішому рівні», - прокоментував Валентин Гайдаржи.

Зазначимо, що томограф, який з 2014 року у закладі, і вийшов з ладу у березні, відновить свою роботу вже в іншому відділенні, де допомога надаватиметься важкохворим пацієнтам. Вже наприкінці квітня компанія Siemens, яка його постачала, прибуде і відремонтує апарат. Таким чином, лікарня матиме 2 КТ і зможе обслуговувати запит жителів районів і міст області на послуги такого профілю.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *