импортер шин lester.ua
Новости дня 19.08

Валентин Гайдаржи: «Безопасность и удобство для людей - основные критерии строительства моста через Южный Буг»

09 февраля 2019, 18:56 448

Специалисты Николаевской облгосадминистрации и Николаевского городского совета начали отработку анкет, предложенных представителями японской исследовательской группы JICA, по исследованию проекта строительства мостового перехода через Южный Буг.

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

По словам заместителя губернатора Николаевской области Валентина Гайдаржи, при заполнении анкеты акцент делается на безопасности и удобства для людей.

«Будівництво мостового переходу через Південний Буг визначене головою Миколаївської облдержадміністрації Олексієм Савченком, як один з головних об’єктів інфраструктури області. Щоб не затягувати процес зібрали термінову нараду для визначення пріоритетних цілей. В першу чергу – це безпека, по-друге – зручність для людей. Крім того розглядаємо варіант із зменшенням довжини мостового переходу, як більш економічно вигідний», - отметил Валентин Гайдаржи.

Як повідомлялось, у четвер 7 лютого, спеціалісти JICA представили 4 різні варіанти маршруту мостового переходу, які включають різноманітні критерії і для того, щоб комплексно врахувати усі переваги і недоліки запропонували спеціалістам облдержадміністрації та Миколаївської міської ради пройти анектування щодо елементів оцінювання різних маршрутів та їх особливостей.

Нагадаємо, у червні 2018 року фахівці JICA презентували проект будівництва мосту, акцентувавши, що будівництво у цементобетоні має прослужити щонайменше 100 років.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *