В Вознесенске проходит социальный проект «Дни украинского кино»

03 ноября 2018, 18:15 967
В Вознесенске проходит социальный проект «Дни украинского кино» Фото № 0 В Вознесенске проходит социальный проект «Дни украинского кино» Фото № 1 В Вознесенске проходит социальный проект «Дни украинского кино» Фото № 2 В Вознесенске проходит социальный проект «Дни украинского кино» Фото № 3 В Вознесенске проходит социальный проект «Дни украинского кино» Фото № 4

В Вознесенске проходит социальный проект «Дни украинского кино», который внедряет Киевский международный кинофестиваль «Молодость» при поддержке Министерства информационной политики Украины, чтобы познакомить с современными отечественными фильмами жителей тех городов Украины, где нет кинотеатров.

В сообщении организаторов говорится:

     Вознесенськ став вже четвертим містом, де здійснюється проект. Оскільки проект є соціальним, вхід на всі заходи – безкоштовний. Організатори заходи підкреслили, що все необхідне обладнання привозять із собою, а стрічки демонструють у цифровій якості.

     Тож глядачі бачать картини у кінотеатральній якості, так само як глядачі у кінотеатрах Києва, Миколаєва, Одеси тощо.

     «Для проведення кінофестивалю «Дні українського кіно» усю техніку ми привезли із собою: кінопроектор, екран, обладнання для демонстрації фільмів у цифровому форматі та потужне звукове обладнання», - розповіла прес-секретарка КМКФ «Молодість» Анастасія Пугач.

     Спілкування із журналістами та представниками місцевої громади відбулось у залі засідань музею Кібріка. Завітали й підлітки із клубу журналістики при Вознесенському центрі дитячої та юнацької творчості. Місцеві жителі розповіли, що колись у Вознесенську був приватний кінотеатр. Але кілька років тому він зачинився. Зараз, аби подивитись фільми у прокаті, люди їздять до міста Южноукраїнськ, що за 30 кілометрів звідси, або ж за 100 кілометрів до Миколаєва. Окрім показів фільмів, в рамках проекту відбуваються й зустрічі з акторами. Олег Волощенко, який зіграв одну з головних ролей у фільмі «Сторожова застава», зізнався, що пряме спілкування із глядачем для нього дуже важливо.

     «Зазвичай зустрічі із глядачами відбуваються під час прем`єр у великих містах. Турів із фільмами по маленьких містах майже ніколи не буває, тож це унікальна можливість бачити реакцію людей на твій фільм, дізнатись, що їм сподобалось, а що – ні, так само і для глядача - це величезний комплімент від актора, творців фільму, поспілкуватися напряму, в реальному житті», розповів Олег Волощенко.

     Окрім «Сторожової застави» у Вознесенську він представить й мультфільм «Викрадена принцеса». Відвідувачів також чекають приємні сюрпризи від «Молодості» – сувеніри із символікою «Днів українського кіно»: футболки, кепки, значки, парасольки тощо.

     Програма показів:

- «Дякую» (реж. Дзен Євстигнєйкін, 2018)

- «Брама» (реж. Володимир Тихий, 2018)

- «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» (реж. Олег Маламуж, 2018)

 

-«Кіборги» (реж. Ахтем Сеітаблаєв, 2017)

- «Чужа молитва» (реж. Ахтем Сеітаблаєв, 2017)

- «Сторожова застава» (реж. Юрій Ковальов, 2017)

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *