Новости дня 24.01

В связи с непогодой патрульная полиция просит водителей и пешеходов быть осторожными и внимательными на дорогах

08 января 2019, 21:37 92
В связи с непогодой патрульная полиция просит водителей и пешеходов быть осторожными и внимательными на дорогах Фото № 0 В связи с непогодой патрульная полиция просит водителей и пешеходов быть осторожными и внимательными на дорогах Фото № 1 В связи с непогодой патрульная полиция просит водителей и пешеходов быть осторожными и внимательными на дорогах Фото № 2 В связи с непогодой патрульная полиция просит водителей и пешеходов быть осторожными и внимательными на дорогах Фото № 3 В связи с непогодой патрульная полиция просит водителей и пешеходов быть осторожными и внимательными на дорогах Фото № 4 В связи с непогодой патрульная полиция просит водителей и пешеходов быть осторожными и внимательными на дорогах Фото № 5 В связи с непогодой патрульная полиция просит водителей и пешеходов быть осторожными и внимательными на дорогах Фото № 6 В связи с непогодой патрульная полиция просит водителей и пешеходов быть осторожными и внимательными на дорогах Фото № 7

Патрульная полиция напоминает водителям и пешеходам, что в связи с непогодой увеличивается риск попадания в дорожно-транспортные происшествия.

В сообщении Патрульной полиции Николаевской области говорится:

Шановні учасники дорожнього руху!

У Миколаєві та області сніжить!

      В таких погодних умовах збільшується ризик потрапляння у дорожньо-транспортні пригоди.

      Станом на 17-ту годину в Миколаєві зафіксовано 7 ДТП, з яких 1, на жаль, з потерпілими.

      Суттєвих ускладнень на дорогах міста й області наразі не фіксується. Проте ми звертаємось до всіх без винятку учасників дорожнього руху!

      Друзі, дотримуйтесь правил безпечної поведінки на проїзній частині!

      Також за таких погодних умов водіям варто дотримуватись простих, але дієвих правил. Зокрема:

- не забувайте про зарядний пристрій до мобільного;

- гарячі напої в термосі;

- запишіть номери телефонів оперативних та аварійних служб.

      Окрім стандартних предметів (аптечки, вогнегасника, знака аварійної зупинки, інструментів, буксирувального тросу, запасного колеса та домкрата) в сильні морози не зайвими будуть комплект теплого одягу, ліхтар на батарейках, дроти "прикурювання", скребок для скла та щітка, свічки, сірники, невеличка лопата.

         Шановні водії, не забувайте про уважність та обережність за кермом, неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху, не перевищуйте безпечну швидкість, дотримуйтесь безпечних дистанції та інтервалу.

      Особливо уважними будьте при наближенні до пішохідних переходів і місць скупчення дітей. Шановні пішоходи, переходьте проїзну частину виключно по пішохідним переходам та обов’язково переконайтесь, що транспортні засоби повністю зупинились. При переході будьте гранично уважні та обережні.

      Якщо ви йдете разом з дитиною, обов’язково візьміть її за руку.

      Якщо ви побачили, що хтось потрапив в скрутну ситуацію через негоду, викличте на допомогу відповідні служби.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *