Новости дня 24.01

В порту Николаева на иностранном судне нашли наркотики

02 января 2019, 19:35 129

Сотрудники таможни и пограничники при оформлении теплохода под флагом острова Мэн, уходившего из николаевского порта в Марокко, обнаружили пакетики с марихуаной.

В сообщении Николаевской таможни ГФС говорится:

Миколаївською митницею ДФС припинено спробу переміщення через митний кордон України наркотичної речовини з приховуванням від митного контролю. 02 січня співробітниками управління боротьби з митними правопорушеннями та міжнародної взаємодії Миколаївської митниці ДФС спільно з співробітниками прикордонної служби України під час митного контролю та митного оформлення теплоходу (прапор острів Мен), що вибував з одного з морських портів Миколаєва в Марокко, було виявлено приховані від митного контролю три поліетиленові пакетики з рослинною речовиною темно-зеленого кольору з характерним запахом канабісу.

Речовину знайшли під час проведення огляду житлових та нежитлових приміщень судна на палубі ,,А'' в міжстельовому просторі, доступ до якої став можливим після відкривання технологічної дверці для доступу до каналізації. На даний час митницею підготовлено та направлено на адресу Служби безпеки України в Миколаївській області повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, передбаченого частиною 2 статті 305 Кримінального кодексу України «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів». Питання щодо порушення кримінальної справи буде вирішено після проведення відповідних експертиз.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *