импортер шин lester.ua
Новости дня 22.08

В Николаевском областном Дворце культуры состоялось торжество по случаю Дня чествования участников боевых действия

11 февраля 2019, 20:59 385
В Николаевском областном Дворце культуры состоялось торжество по случаю Дня чествования участников боевых действия Фото № 0 В Николаевском областном Дворце культуры состоялось торжество по случаю Дня чествования участников боевых действия Фото № 1 В Николаевском областном Дворце культуры состоялось торжество по случаю Дня чествования участников боевых действия Фото № 2 В Николаевском областном Дворце культуры состоялось торжество по случаю Дня чествования участников боевых действия Фото № 3 В Николаевском областном Дворце культуры состоялось торжество по случаю Дня чествования участников боевых действия Фото № 4 В Николаевском областном Дворце культуры состоялось торжество по случаю Дня чествования участников боевых действия Фото № 5 В Николаевском областном Дворце культуры состоялось торжество по случаю Дня чествования участников боевых действия Фото № 6 В Николаевском областном Дворце культуры состоялось торжество по случаю Дня чествования участников боевых действия Фото № 7

В Николаевском областном Дворце культуры на традиционные торжественное собрание по случаю Дня чествования участников боевых действия на территории других государств и годовщины вывода войск бывшего СССР из Республики Афганистан собрались воины-интернационалисты, члены их семей, а также представители органов власти и общественных организаций.

Со сцены звучали слова большого уважения к воинам-интернационалистам, как о людях с большим чувством гражданского долга, солдатской мужества, граждан, которые были верны военной присяге.

В сообщении Департамента труда и социальной защиты населения городского совета говорится:

В пам'ять за загиблими в «афганській» війні - хвилина мовчання. Заступник голови обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи, депутат Миколаївської обласної ради Світлана Гладун зазначили, що за ці 30 років, що минули з моменту виведення військ з Афганістану, виросло ціле покоління:

- Так розпорядилася історія, що сьогодні у кожного покоління в Україні є своя війна. А закон Всесвіту такий, що поки ми самі не відчуємо, що таке втрата близької людини, ми не можемо оцінити, що таке справжній мир. Сьогодні на сході, в тому числі і учасники «афганської» війни, беруть активну участь у справі захисту нашої країни від зовнішнього агресора. Дякую всім вам і низький уклін за все, що ви робите для нашої Батьківщини!

Перший заступник міського голови Володимир Криленко поділився з присутніми своїми думками:

«Я прийшов до цієї зали - відчувається єднання, відчувається дух, якого в інших залах немає. Це - завдяки вам, завдяки тому, що ви поважаєте один одного і разом зберігаєте цю пам'ять».

Багатьом учасникам бойових дій були вручені грамоти, подяки та інші нагороди, а тим, хто перебував на квартирному обліку і потребував поліпшення житлових умов - сертифікати на квартири, придбані за рахунок бюджету.

Подякою Миколаївського міського голови за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, волонтерську роботу, активну громадську позицію, з нагоди відзначення дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан, відзначені учасники бойових дій Гуменний Олег Мефодійович, Шипов Володимир Борисович, Пчелін Валерій Валентинович, Кавіч Орест Несторович, Павлов Василь Володимирович.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *