Новости дня 20.05

В Николаевской ОГА готовы к старту детского летнего оздоровительного сезона

12 мая 2019, 23:00 175
В Николаевской ОГА готовы к старту детского летнего оздоровительного сезона Фото № 0

Качественные отдых и оздоровление детей - важное направление работы, который требует максимальной концентрации совместных усилий власти и руководства детских учреждений отдыха и оздоровления. Об этом заявил заместитель председателя облгосадминистрации Александр Трайтли в ходе совещания по вопросам подготовки и проведения оздоровления и отдыха детей в летний период.

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

У ході наради обговорювались питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, здійснення санітарно-епідемічного контролю, організації надання дітям належної медичної допомоги, дотримання вимог трудового законодавства та охорони праці, здійснення безпечного підвезення дітей.

«В першу чергу, прошу відповідальні служби провести перевірку всіх закладів на відповідність вимогам законодавства в частині створення безпечних умов перебування, харчування дітей. Зверніть особливу увагу також на пожежну безпеку, оскільки всі ми добре пам’ятаємо ті прикрі випадки, які, на жаль, вже виникали в сусідніх областях. Також дитячі оздоровчі заклади обов’язково мають бути забезпечені відповідальним кваліфікованим персоналом, який нестиме персональну відповідальність за життя та здоров’я дітей під час їх перебування у закладі», - акцентував Олександр Трайтлі.

Додамо, що минулого року послугами оздоровлення, а також активними формами відпочинку на Миколаївщині охоплено понад 60 тис. дітей шкільного віку.

Послугами оздоровлення дітей з інших областей України охоплено понад 5 тис. осіб. Відзначимо, що у 2018 році видатки на організацію оздоровлення та відпочинку дітей склали понад 31,3 млн грн. З них: кошти районних бюджетів та міст області - майже 15, 4 млн грн; кошти обласного бюджету - майже 16 млн грн.

На 2019 рік на здійснення заходів з організації відпочинку та оздоровлення дітей передбачено видатки у сумі понад 35 млн. грн.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Материалы по теме
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *