Новости дня 20.05

В Николаевской облгосадминистрации обсудили методы работы с должниками по оплате за услуги ЖКХ

08 мая 2019, 23:00 278
В Николаевской облгосадминистрации обсудили методы работы с должниками по оплате за услуги ЖКХ Фото № 0

Под руководством заместителя губернатора Николаевской области Валентина Гайдаржи состоялось совещание по вопросам существующей задолженности населения за потребленные жилищно-коммунальные услуги.

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

В нараді взяли участь керівники базових комунальних підприємства, Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Управління виконавчої служби.

Так, на початок квітня заборгованість населення за послуги ЖКГ склала близько 1,14 млрд грн.

Загальний рівень розрахунків становить близько 85%.

Валентин Гайдаржи наголосив, що необхідно посилити роботу, щодо стягнення заборгованості з тих з боржників, які мають реальну змогу оплачувати комунальні послуги.

«Зазначені кошти повинні працювати на підготовку житлово-комунальних підприємств до наступного опалювального сезону. Наразі є проблеми в роботі державної виконавчої служби, якою забезпечується недостатній рівень виконання судових рішень по стягненню заборгованості, який становить в середньому 10%. Щоб жителі області могли вчасно отримати якісні послуги необхідно активізувати роботу в цьому напрямку. Це стосується тих споживачів, хто дійсно може оплачувати послуги" - зазначив Валентин Гайдаржи.

Таким чином, в результаті наради було досягнуто домовленості щодо створення робочої групи за участі представників ДВС, юридичних служб базових підприємств комунального господарства та запропоновано виконавчій службі розробити прийнятний графік для об’їзду боржників для досягнення реальних результатів у сплаті заборгованості із боржників за спожиті житлово-комунальні послуги.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *