В Николаевской области вскоре построят паромную переправу

07 марта 2019, 23:00 730
В Николаевской области вскоре построят паромную переправу Фото № 0 В Николаевской области вскоре построят паромную переправу Фото № 1 В Николаевской области вскоре построят паромную переправу Фото № 2

В Николаевской области готовят проект для строительства паромной переправы в районе села Сливино - села Сосновое.

Об этом  сообщает на Facebook губернатор Николаевской области Алексей Савченко:

«Будівництво паромної переправи в районі с. Сливино – с. Соснове» – один із регіональних проектів, який нами було презентовано на засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петро Порошенко в рамках формування Плану перспективного розвитку Миколаївської області на 2019-2021 роки.

Це доволі амбітний проект, але він важливий для розвитку регіону, тому що надасть можливість комплексно вирішити проблему із транспортним навантаженням на обласний центр, зокрема і існуючі мости через річки Південний Буг та Інгул, які потребують термінового ремонту.

Наразі мостами Миколаєва за добу проїжджають в середньому по 5 тисяч вантажівок і це значно впливає і на ситуацію в місті, і на стан самих мостів. Так, у рамках втілення даного проекту планується збудувати: близько 15 км автошляхів, 2 причали, кілька (по 2-3 од) поромів та буксирів.

Шляхом створення підприємства із об’єднанням форм власності (державна+комунальна+приватна) та впровадивши даний проект вартістю 250-300 млн грн ми отримуємо: забезпечений замовленнями Миколаївський суднобудівний завод та, відповідно, додаткові робочі місця; наповнення місцевого бюджету для подальшого фінансування ремонту та утримання вже існуючих мостів.

Крім того, реалізація даного проекту матиме значний екологічний та соціальний ефект.

Тому рухаємося вперед до реалізації амбітних планів.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *