Новости дня 19.10

В Николаевской области стартовала информационная кампания «Права Защитников»

10 октября 2018, 17:30 262

В Николаевской области проходил информационная кампания «Права Защитников». Работники Николаевской юстиции рассказывают участникам боевых действий о предусмотренных для них социальных гарантий, а также обучают, как можно защитить себя в случае нарушений.

Начальник Главного территориального управления юстиции в Николаевской области Роман Возняк отметил:

«Четыре года ребята защищают границы нашей страны, обеспечивая нас всех правом на мирную жизнь. Меньшее, что мы можем сделать - это дать им пошаговую инструкцию, алгоритм действий по реализации их собственных прав».

В сообщении Пресс-службы Главного территориального управления юстиции в Николаевской области говорится:

Серед іншого, учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, ветерани війни та прирівняні до них особи мають право на отримання знижки на оплату послуг ЖКГ.

А саме - користування житлом, комунальних послуг та вартості палива у розмірі: 100 % - для осіб з інвалідністю внаслідок війни; 75% - для учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них; 50% - для учасників війни.

Норми споживання, в межах яких надається пільга: 21 кв.м. площі на кожну особу, яка має право на знижку та постійно проживає у житловому приміщенні. 31,5 кв.м. площі при наявності сім'ї. 63 кв.м. площі для сімей, що складаються лише з непрацездатних осіб.

Як отримати знижку на оплату послуг ЖКГ?

1 КРОК. Підготуйте необхідні документи. Серед них: заява про оформлення пільги, ветеранське посвідчення (оригінал та копії), паспорт (оригінал та копії 1, 2 сторінки та сторінка, де зазначена остання реєстрація або зняття з реєстрації), ідентифікаційний номер (оригінал та копії), довідка про склад сім'ї з ЖЕО (оригінал та копії), свідоцтва про народження неповнолітніх дітей пільговика (оригінал та копії), квитанції про сплату рахунків за комунальні послуги (усі, що є), довідка про ненадання пільги за місцем реєстрації – якщо знижка оформлюється за фактичним місцем проживання.

ВАЖЛИВО: необхідно підготувати 2 пакети документів!

2 КРОК. Зверніться за отриманням знижки. Перший пакет документів подайте до управління соціального захисту населення за місцем проживання. Другий пакет документів подайте до регіонального представника постачальника послуг (обленерго, облгаз, комунальні підприємства-надавачі послуг).

Надавач послуг робить відмітку в договорі про надання послуг. Оплата комунальних послуг за пільговим тарифом здійснюється з моменту подання споживачем заяви.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *