Новости дня 17.06

В Николаевской области СБУ провела плановые антитеррористические учения

19 мая 2019, 07:30 206

Координационная группа Антитеррористического центра при Управлении СБ Украины в Николаевской области провела плановые тактико-специальные учения на одном из военных объектов вблизи города Вознесенск.

В сообщении Пресс-центра СБ Украины говорится:

У тренуваннях, які пройшли в умовах максимально наближених до реальних, взяли участь регіональні підрозділи Збройних Сил України, Служби безпеки, Нацполіції, Нацгвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Головною метою навчань стало закріплення та удосконалення учасниками практичних навичок проведення контрдиверсійної операції.

Задіяні в навчаннях представники суб`єктів боротьби з тероризмом відпрацювали комплекс оперативно-розшукових, контррозвідувальних, штурмових та фільтраційних заходів із пошуку та знешкодження умовних диверсантів, які за легендою навчань планували скоїти теракт на військовому об’єкті.

Завдяки спільним діям силовиків «терористи» були виявлені та знешкоджені, наслідки їх підривної діяльності нейтралізовані.

Керівники навчань ретельно проаналізували кожну фазу навчань та відзначили професійну та злагоджену роботу всіх залучених до тренувань підрозділів.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *