Новости дня 16.07

В Николаевской области прошел Фестиваль права «Знаю! Дію! Захищаю!»

18 июня 2019, 07:00 1248
В Николаевской области прошел Фестиваль права «Знаю! Дію! Захищаю!» Фото № 0 В Николаевской области прошел Фестиваль права «Знаю! Дію! Захищаю!» Фото № 1 В Николаевской области прошел Фестиваль права «Знаю! Дію! Захищаю!» Фото № 2 В Николаевской области прошел Фестиваль права «Знаю! Дію! Захищаю!» Фото № 3 В Николаевской области прошел Фестиваль права «Знаю! Дію! Захищаю!» Фото № 4 В Николаевской области прошел Фестиваль права «Знаю! Дію! Захищаю!» Фото № 5 В Николаевской области прошел Фестиваль права «Знаю! Дію! Захищаю!» Фото № 6 В Николаевской области прошел Фестиваль права «Знаю! Дію! Захищаю!» Фото № 7 В Николаевской области прошел Фестиваль права «Знаю! Дію! Захищаю!» Фото № 8 В Николаевской области прошел Фестиваль права «Знаю! Дію! Захищаю!» Фото № 9 В Николаевской области прошел Фестиваль права «Знаю! Дію! Захищаю!» Фото № 10 В Николаевской области прошел Фестиваль права «Знаю! Дію! Захищаю!» Фото № 11

Летние каникулы, море, время развлечений и веселья! Но кто сказал, что отдых не может быть еще и полезным! Именно такое сочетание ждало воспитанников оздоровительного лагеря «Алый парус», где прошел Фестиваль права «Знаю! Дію! Захищаю!».

В сообщении Пресс-службы Главного территориального управления юстиции в Николаевской области говорится:

Серед організаторів заходу - Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області.

За словами керівника Миколаївської юстиції Романа Возняка, проведення заходів для молоді саме в інтерактивній формі є найбільш ефективними, особливо в період канікул, коли молоді хочеться відпочити від серйозних справ.

Для дітей підготували чимало цікавого, загалом було представлено сім локацій, в рамках яких підлітки в ігровій формі вивчали права людини, вчилися протидіяти булінгу тощо.

Яскраві емоції у дітей викликали локації, що представляли поліцейські та рятувальники, адже вони не лише дізналися про правила дорожнього руху та поводження на воді, але й змогли випробувати спеціальну техніку.

А найменші учасники фесту долучилися до акції «Подаруй дитині посмішку».

Малеча власноруч виготовила яскравих синичок та оригінальні листівки з побажаннями для діточок, які зараз перебувають у лікарні та не мають змоги побувати на морі.

Загалом для молоді підготували 7 локацій, які представляли працівники Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області, Головного управління ДСНС у Миколаївській області та Управління патрульної служби ГУ Національної поліції в Миколаївській області.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *