Новости дня 19.07

В Николаевской области оперативно проводятся работы по ликвидации последствий непогоды

04 июля 2019, 07:30 587
В Николаевской области оперативно проводятся работы по ликвидации последствий непогоды Фото № 0

Непогода в виде шквального ветра и дождя задела 12 районов и 3 города в области. Как следствие, часть зданий осталась без кровли, а населенные пункты лишены электроснабжения.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

З метою оперативного вирішення ситуації, що склалася, сьогодні вранці в облдержадміністрації проведено нараду щодо ліквідації наслідків надзвичайної події, пов’язаної з буревієм у ряді районів області.

В зону впливу негоди потрапили Арбузинський, Кривоозерський, Врадіївський, Доманівський, Первомайський, Вознесенський, Казанківський, Братський, Новобузький, Миколаївський, Єланецький, Веселинівський, а також міста Первомайськ, Вознесенськ і Южноукраїнськ.

Залишаються наразі відключеними від світла 38 населених пунктів, з яких 3 частково, загалом понад 8 тисяч абонентів.

Роботу продовжують 16 бригад та 18 одиниць техніки. До Первомайського району та м. Первомайськ виїхало керівництво АТ "Миколаївобленерго" для контроля робіт по відновленню електропостачання споживачів.

Ускладнень у русі автомобілів у зв’язку з поваленими деревами не зафіксовано, усі об’єкти оперативно прибираються дорожніми та рятувальною службами.

За підсумками зібрання вирішено доручити головам райдержадміністрацій постраждалих районів та міським радам провести на місцях оперативні наради щодо визначення обсягів збитків і конкретних об’єктів для якнайшвидшої ліквідації наслідків негоди та визначення джерел фінансування на це.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *