Новости дня 23.02

В Николаевской области начата кампания по заключению аграрных расписок-2019

30 января 2019, 19:33 394

Год только начался, однако агропроизводители Николаевской области уже трижды воспользовались услугой аграрных расписок.

Департаменте агропромышленного развития Николаевской облгосадминистрации информирует:

      Перед початком весняно-польових робіт для аграріїв є і залишається актуальним питання залучення кредитних ресурсів для розвитку свого агробізнесу.

       Особливо цими питаннями опікуються малі та середні агровиробники.

      Одним із видів кредитування для цієї категорії підприємців може бути укладання аграрних розписок під заставу майбутньої сільськогосподарської продукції. Загалом таким видом кредитування, який набирає обертів в області, скористалися 32 агропідприємств та одна фізична особа із 13 районів області.

       Укладено 33 аграрних розписок з яких: фінансові – 21, товарні - 12 на загальну суму майже 200 млн грн. Найбільша кількість укладених аграрних розписок по п’ять у Снігурівському та Первомайському районах, ще чотири у Миколаївському районі.

       Крім того, у рамках проекту, що здійснюється Міжнародною фінансовою корпорацією IFC у партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією «Аграрні розписки в Україні» 29 січня 2019 року за сприяння департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації відбувся семінар за навчальною програмою для фермерів.

       Учасники заходу шукали відповіді актуальні питання ведення агробізнесу, зокрема, як зрозуміти фінансовий стан господарства, як управляти ризиками та грошовими потоками, як залучити фінанси.

       Регіональний координатор проекту Дмитро Савченко провів короткий огляд інструменту аграрних розписок та зупинився на основних аспектах практичної реалізації.

       Впровадження проекту на теренах області продовжується.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *