Загрузка...
Новости дня 19.10

В Николаеве в связи с проведением аварийных работ на коллекторе 7 июня будет прекращена подача воды

24 мая 2019, 22:55 477

Во время заседания городской комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций была рассмотрена ситуация, сложившаяся на коллекторе по улице Маячная.

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

Під час заходу стало відомо, що по вул. Маячній проходить ділянка напірного каналізаційного колектору d=1400 мм, що йде від головної насосної станції каналізації до головних очисних споруд каналізації. Обсяг неочищених стоків за добу складає літом до 180 тис. м3.

Кутовий перехід зазначеної ділянки колектору виконаний з металевої труби. За оперативною інформацією остаточна товщина труби в деяких місцях складає до 2 мм.

Підприємство «Миколаївводоканал» проінформувало: з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації потрібно терміново провести планово-попереджувальний ремонт із заміною 30 м.п. аварійної ділянки колектора.

За технологією проведення планово-попереджувального ремонту по заміні аварійної ділянки напірного каналізаційного колектора необхідно повністю, на строк до 18:00, припинити водопостачання Центрального, Заводського, Інгульського районів, мкр. Кульбакіно та мкр. Ш. Балка Корабельного району.

Розглянувши дане питання, комісія ухвалила рішення щодо підготовки КП «Миколаївводоканал» до проведення аварійних робіт.

Вони відбудуться 7 червня поточного року. У зв’язку з цим 7 червня з 00:00 до 18:00 буде припинено водопостачання Центрального, Заводського, Інгульського районів, мкр. Кульбакіно та Ш. Балка Корабельного району.

Відповідно до рішення комісії з питань ТЕБ та ЧС на період відсутності водопостачання заклади соціальної сфери мають бути забезпечені запасом питної та технічної води.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *