Новости дня 22.02

В Николаеве состоялся «круглый стол», на котором определяли, как действовать законодательство по противодействию буллинг на практике

07 февраля 2019, 16:48 708

В Николаеве состоялся «круглый стол», на котором участники определяли, как будет действовать законодательство по противодействию буллинг на практике, проблемные вопросы и пути их решения. Данное мероприятие прошло по инициативе Николаевской юстиции.

В сообщении Пресс-службы Главного территориального управления юстиции в Николаевской области говорится:

Серед учасників – представники управління освіти Миколаївської міської ради, управління патрульної поліції, відділу ювенальної превенції, департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА, сімейна радниця та заступники директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів.

За словами першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Інни Фірсової, потрібно уходити від політики замовчування, адже таким чином проблема лише ускладнюється і може призвести до непоправних наслідків.

«Звісно, механізм роботи ще буде відпрацьовуватися, втім вже зараз ми маємо віднайти алгоритм спільних дій та побудувати роботу таким чином, щоб всі постраждалі знайшли захист, а винні були покарані», - відзначила І. Фірсова.

 

Багато питань серед педагогів було до визначення поняття булінгу, тобто при яких умовах можна з впевненістю говорити, що це саме булінг, а не просто конфлікт.

Зауважимо, що головною відмінністю є системність, інакше кажучи, якщо дитина один раз обізвала іншого і більше такого не повторювалась, то говорити, що вона булер не можна.

Серед іншого, йшлося і про запобігання домашньому насильству, адже одним з факторів, що може слугувати формуванню агресивної поведінки у дітей є переймання такого досвіду із сімейних стосунків. Фактично це замкнене коло – діти в сім’ї бачать насильство і в майбутньому вже самі стають агресорами.

В процесі дискусії учасники дійшли до висновку, що до проблеми булінгу необхідно підходити комплексно, долучаючи до її вирішення і батьків, і освітян, і правоохоронців.

Відзначимо, що цей захід став першим з поміж запланованих.

Сьогодні учасниками стали представники освітніх закладів Центрального району м. Миколаєва, найближчим часом подібні зустрічі відбудуться з освітянами інших районів міста.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *