Загрузка...
Новости дня 19.10

В Николаеве состоялась Всеукраинская тренинг-программа «Искусство лечения»

05 апреля 2019, 07:30 157
В Николаеве состоялась Всеукраинская тренинг-программа «Искусство лечения» Фото № 0 В Николаеве состоялась Всеукраинская тренинг-программа «Искусство лечения» Фото № 1 В Николаеве состоялась Всеукраинская тренинг-программа «Искусство лечения» Фото № 2 В Николаеве состоялась Всеукраинская тренинг-программа «Искусство лечения» Фото № 3

В Николаеве на базе Медицинского института Черноморского национального университета имени Петра Могилы состоялась Всеукраинская тренинг-программа для врачей «Искусство лечения: последипломный курс профессионального совершенствования».

В сообщении Всеукраинской общественной организации «Ассоциация превентивной и антиэйджинг медицины» говорится:

Науково-освітній захід відвідали 400 лікарів міста Миколаїв та Миколаївської області, а також лікарі із довколишніх областей – Херсонської та Одеської. Тренінг програма проходила за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, а також Управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА та Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.

У рамках наукової програми, київськими та миколаївськими лікарями-експертами і науковцями, був викладений курс лекцій, серед тем: лікування артеріальної гіпертензії, профілактика внутрішніх хвороб, сучасні підходи до лікування ГРВІ та ГРВЗ, корекція вегетативної дисфункції, алгоритм дій сімейного лікаря при ускладненні діабету у пацієнта. Практичною частиною заходу був представлений безкоштовний кабінет вимірювання де кожен мав можливість пройти аналізи: глюкометрію, денситометрію та УЗД колінних суглобів.

Організатори конгресу - Всеукраїнська громадська організація «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» та ГО «Академія розвитку медичної освіти» вбачають на меті привернути увагу лікарів та громадськості в цілому до власного здоров’я через здоровий спосіб життя, акцентувати увагу суспільства на важливості виявлення хвороб на початкових стадіях, запобігання їх розвитку та контролю вже наявних хвороб, а також поліпшення якості життя пацієнтів з хронічними захворюваннями.

Асоціація налічує більше 50 000 членів – лікарів зі всієї України різних спеціальностей: лікарі загальної практики-сімейної медицини, лікарі внутрішньої медицини, кардіологи, педіатри, неврологи, гастроентерологи, травматологи, ендокринологи, пульмонологи тощо.

За останні чотири роки освітня програма «Мистецтво Лікування», охопила тисячі лікарів у 19 обласних центрах України. У 2018 році пройшло 17 тренінгів, які відвідали більше ніж 10 000 лікарів.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *