Новости дня 19.10

В Николаеве прошёл Фестиваль национальных культур

30 сентября 2018, 13:07 550
В Николаеве прошёл Фестиваль национальных культур Фото № 0 В Николаеве прошёл Фестиваль национальных культур Фото № 1 В Николаеве прошёл Фестиваль национальных культур Фото № 2 В Николаеве прошёл Фестиваль национальных культур Фото № 3 В Николаеве прошёл Фестиваль национальных культур Фото № 4

Николаевская юстиция организовала правовую локацию в городе Дружба, развернулось на главной площади Николаева, Соборной, в рамках фестиваля национальных культур.

В сообщении Пресс-службы ГТУЮ в Николаевской области говорится:

"На Миколаївщині проживають представники більше ніж ста національностей, всі вони мають свої звичаї та традиції, відмінні від інших. Проте в кожного з них є дещо спільне - вони мають рівні права та свободи, це є основою будь-якої правової держави", - відзначив начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

Протягом заходу працівники юстиції розповідали про загальнонаціональний просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», що має на меті надати можливість захистити свої права кожному. Говорили й про зміни, що відбуваються у системі органів юстиції, про пілотні проекти та новації в законодавстві.

Зокрема відзначили зміни, що передбачені другим пакетом Закону #ЧужихДітейНеБуває, який передбачає збільшення мінімальної суми аліментів на утримання дитини, запровадження системи фінансових санкцій для злісних неплатників, кримінальну відповідальність за ухилення від суспільно корисних робіт.

Крім цього, консультували дітей та батьків стосовно протидії булінгу у шкільному середовищі. Довідково. Фестиваль національних культур "Дружба" проводиться у рамках виконання обласної цільової національно-культурної програми «Збереження і розвиток етнічної, культурної та мовної самобутності національних меншин області на 2014-2018 роки» - за підтримки Миколаївської облдержадміністрації та обласної ради, міськвиконкому в рамках Громадського бюджету м. Миколаєва.

Головною метою акції є пропагування ідеї миру і дружби, взаємоповаги й порозуміння, толерантного ставлення до представників іншої раси, національності, культури та віросповідання.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *