Новости дня 26.05

В Николаеве после ремонта открыли обновленную амбулаторию общей практики семейной медицины

20 марта 2019, 07:30 186

Начальник управления здравоохранения облгосадминистрации Павел Георгиев поздравил жителей Николаева с открытием после ремонта обновленной амбулатории общей практики семейной медицины №1 ЦПМСД №5, расположенную Привольной,41/1.

В сообщении Управления здравоохранения Николаевской облгосадминистрации говорится:

Вітаючи миколаївців, Павло Георгієв зазначив:

"Відкриття відремонтованої амбулаторії поліпшить якість надання медичної допомоги. Мешканці району та медики відчувають на практиці реформи, які впроваджуються урядом. Зручність, якість медичної допомоги для пацієнта, гідні умови праці для медиків - це сьогодні є пріоритетом".

За вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм Павло Георгієв вручив Почесну грамоту управління завідувачу амбулаторії Володимиру Царлову.

У відкритті амбулаторії після ремонту взяли участь Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, начальник УОЗ Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, медична спільнота.

Заклад було відкрито в 2002 році, як першу амбулаторію загальної практики сімейної медицини в м. Миколаєві, яка відповідала, на той час, сучасним стандартам.

Медична допомога надавалась 5600 особам дорослого населення мікрорайону Ракетне Урочище.

У зв’язку з проведенням реформування галузі охорони здоров’я у 2013 році населення району обслуговування збільшилось до 11 110 осіб, з них 2 250 дітей, які раніше обслуговувались в міській дитячій поліклініці №4.

Амбулаторію оснащено пандусом, ліфтом, заплановано приміщення під розміщення аптечного закладу, стоматологічного кабінету, гінекологічного кабінету, лабораторії. Розташовані кабінети сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів, денний стаціонар, фізіотерапевтичний кабінет.

В амбулаторії працюють 2 лікаря-педіатра, лікар-терапевт, 3 сімейних лікаря.

Амбулаторія оснащена апаратурою у відповідності до затвердженого табелю оснащення.

Сімейна амбулаторія забезпечена комп’ютерною технікою, під’єднана до мережі Інтернет.

У закладі працює «електронна черга пацієнтів», 80% населення мікрорайону уклали декларації з лікарями для надання первинної медичної допомоги.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *