Загрузка...
Новости дня 19.10

В Николаеве начал работать проект «Від мрії до дії»

17 мая 2019, 07:00 361
В Николаеве начал работать проект «Від мрії до дії» Фото № 0 В Николаеве начал работать проект «Від мрії до дії» Фото № 1 В Николаеве начал работать проект «Від мрії до дії» Фото № 2 В Николаеве начал работать проект «Від мрії до дії» Фото № 3 В Николаеве начал работать проект «Від мрії до дії» Фото № 4 В Николаеве начал работать проект «Від мрії до дії» Фото № 5 В Николаеве начал работать проект «Від мрії до дії» Фото № 6 В Николаеве начал работать проект «Від мрії до дії» Фото № 7 В Николаеве начал работать проект «Від мрії до дії» Фото № 8 В Николаеве начал работать проект «Від мрії до дії» Фото № 9

Николаевская юстиция совместно с Николаевским центром Украинской академии лидерства начали работу над проектом «Від мрії до дії».

В сообщении Пресс-службы Главного территориального управления юстиции в Николаевской области говорится:

Миколаївська юстиція спільно з Миколаївським осередком Української академії лідерства розпочали роботу над проектом "Від мрії до дії" в Корабельному районі Миколаєва.

Під час першої зустрічі говорили про залежності, чому вони виникають, до чого можуть призвести, а також як їх позбутися.

Спікерами виступили представники наркологічного центру "Друге дихання", які знають про проблему все і як ніхто можуть донести до молоді реальну картину "миттєвого задоволення".

Під час другої частини заходу попрацювали в майстерні, де власними руками створили маленьких пташок та прикрасили смаколики, які найближчим часом відправляться хлопцям на передовій.

За словами першого заступника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Інни Фірсової, подібні зустрічі дають можливість молодим людям зрозуміти, що кожна дія має свій результат, тож перш ніж піддаватися впливу більшості треба замислитися над власним майбутнім.

"Ми маємо показати дітям альтернативу, показати як можна себе реалізувати. В цьому напрямі співпраця з молодіжними організаціями, як наприклад УАЛ, дуже важлива, адже вони надихають своїм прикладом", - відзначила І. Фірсова.

Нагадаємо, що проект Мін’юсту «Від мрії до дії» поєднав реалізацію двох завдань Міжвідомчої ради з правосуддя для дітей – створення умов для виправлення неповнолітнього правопорушника та профілактики злочинності серед дітей.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Материалы по теме
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *