В Николаеве молодая мама и ее новорожденная дочь нуждаются помощи

23 мая 2019, 14:35 1186

В Николаеве жительница села Марьяновка Оксана Демкив и ее маленькая новорожденная дочь просят неравнодушных людей помочь в приобретении необходимых медикаментов — в них нуждаются и мама, и дочка.

Новорожденная девочка сейчас находится в реанимации Николаевской областной больницы, самой Оксане предстоит операция из-за осложнений после родов.

С просьбой о помощи обращается подруга женщины Марьяна Селина.

«Друзі, хочу поділитися з вами історією моєї близької знайомої -Демків Оксани. Жительки села Мар'янівка, Миколаївської області. Близько трьох неділь тому Оксана, будучи вагітною на 27 неділі потрапила до 2 роддому в Миколаєві, в неї почались передчасні пологи. Лікарі не зважаючи на те, що почали вже відхоти води, намагалися зберегти дитину, тим самим завдали шкоди вагітній жінці. Через три дні стан її погіршився, почалися виділення зеленого кольору, тому лікарі зробили їй кесерев розтин. Дівчинка родилась жива, але дуже слабка. Її відразу ж направили в реанімацію на Миколаївську.

Щоденно лікарі батькові давали шаленні списки на 1000 а де коли і більше, медикаментів для дитини в реанімацію, крім цього дівчинці потрібен катетор для судин, жири та вуглеводи (смофлипид 20%, аминовен инфант 10 %) які коштую ть шалені гроші, яких родина вже не має.

Сама мама після пологового була переведена до дитини на Миколаївську для того, щоб її доглядати. Після кесерового розтину жінку почувалась з кожним днем все гірше та гірше, температура трималась весь час. 18 травня на швидкій її було відправлено до лікарні швидкої медичної допомоги. Під час обстеження в неї були знайдені залишки плацентарної тканини. Жінку готують до операції. Крім цього, ця родина має двох неповнолітніх дітей 7 та 9 років, батько Оксани помер, мати пенсіонерка, а чоловік розривається зараз на дві лікарні.

Як складеться ситуація далі з мамою та дитиною ніхто не знає. Але відомо напевно, що дитина на Миколаївській буде ще три місяці, кожного дня їй потрібні ці препарати, де буде брати кошти родина вони не знають, тому що вже набралися боргів. Хто не байдужий давайте їм допоможемо.


Картка приват банка 4149 4390 0768 9114 Демків Оксана(мама)»

 
Источник: novosti-n.org
Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *