Новости дня 18.07

В Николаеве и Николаевской области продолжится работа по проекту организации «Врачи без границ»

05 июня 2019, 21:36 152

В управлении здравоохранения Николаевского городского совета состоялась встреча с представителем международной неправительственной гуманитарной организации «Врачи без границ». Организация предоставляет бесплатную гуманитарную и медицинскую помощь в лечении больных гепатитом С.

В сообщении Управления здравоохранения говорится:

На зустрічі були присутні начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, заступник начальника управління Віктор Фаюк, заступник головного лікаря міського протитуберкульозного диспансеру Марія Андріюк та координатор «Лікарі без кордонів» в Миколаївській області Андреа Ізенеггер.

У рамках проекту «Лікарі без кордонів» планується продовжити безкоштовне обстеження та лікування пацієнтів Миколаївської області та м. Миколаєва.

За період з 2017 року в місті та області безкоштовно отримують лікування 1000 пацієнтів з гепатитом С та пацієнти, які отримують замісну терапію, інфіковані ВІЛ/СНІДом та іншими супутніми захворюваннями. «Лікарі без кордонів» працюють суворо у відповідності до принципів нейтральності, незалежності і неупередженості.

Начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай запропонувала провести спільну нараду лікарів закладів охорони здоров’я, на якій будуть обговорені питання відбору пацієнтів, безкоштовного обстеження та їх лікування.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *