В детском оздоровительном лагере «Маяк» сегодня открылась- вторая смена отдыхающих ребят

27 июня 2019, 20:52 458

Детский оздоровительный лагерь «Маяк», расположенный на побережье Черного моря в селе Рыбаковка сегодня принял очередную смену детей.

В сообщении Службы по делам детей говорится:

На чистому повітрі серед соснового лісу впродовж 14 днів активно відпочиватимуть 337 юних миколаївців.

Безкоштовні путівки, придбані за рахунок міського бюджету, було надано дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Це другий заїзд до оздоровчого закладу.

Хлопці та дівчата с першої відпочинкової зміни сьогодні повернулися додому.

Зазначимо, що дитячі заклади з оздоровлення та відпочинку беруть участь у процедурі електронних торгів у системі «ProZorro».

Згідно правил, вони надають відпочинкові послуги, які включають заходи, спрямовані на організацію дозвілля дітей з дотриманням періоду активного та пасивного відпочинку, організацію раціонального харчування та забезпечення відповідними до вимог умовами проживання, безпечних умов перевезення організованих груп дітей.

Перевезення організованих груп дітей від місця збору дітей до місця відпочинку було узгоджено з управлінням Укртрансбезпеки у Миколаївській області.

Колону з 8 автобусів супроводжувала патрульна поліція.

Нагадаємо, щорічно з міського бюджету виділяється фінансування для проведення заходів щодо відпочинку дітей пільгових категорій.

Так, у 2019 році для придбання 1946 відпочинкових послуг дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, було спрямовано 12 819 600 тис. грн.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *