Управление транспорта горсовета оперативно отреагировало относительно нештатной ситуации в троллейбусе №4

04 апреля 2019, 21:54 219
Управление транспорта горсовета оперативно отреагировало относительно нештатной ситуации в троллейбусе №4 Фото № 0

Ранее мы сообщали, что жительница Николаева обвиняет кондукторов и водителя троллейбуса в своем избиении, а также бездействии правоохранителей. По факту инцидента, который произошел 2 апреля в салоне троллейбуса №4 между пассажиром и контролером, Управление транспортного комплекса, связи и телекоммуникаций городского совета сообщает следующее:

3 квітня на виконання доручення заступника міського голови Юрія Андрієнка розпочато службову перевірку стосовно працівників КП “Миколаївелектротранс”, що фігурують в публікації, розміщеній у групі “ContactCenter при Миколаївській міській раді”.

Начальник управління транспорту Дмитро Попов та його заступник Олег Кукса провели бесіду з водієм, кондуктором, диспетчером маршруту, а також заявницею, яка повідомила про конфлікт.

Зазначимо, що інцидент стався 2 квітня у салоні тролейбуса №4, що курсує маршрутом “Миколаїв-вантажний - мкр. Намив”. Зі слів кондуктора, вона підійшла до жінки і запитала про наявність проїзного квитка. Пасажир розмовляла по телефону та проігнорувала звернення. Кондуктор ввічливо запропонувала оплатити проїзд, на що у відповідь почула нецензурну лайку.

За словами очевидців, заявниця навіть не діставала свій гаманець з сумки.

Кондуктор зробила зауваження, ескалацію конфлікту помітили інші пасажири.

Враховуючи, що в салоні були маленькі діти, які чули розмову, пасажири змусили заявника вийти з салону тролейбуса. Ними ж підтверджено, що працівники КП “Миколаївелектротранс” не застосовували фізичну силу до пасажирки.

Також зазначається, що водій не вставав з місця під час конфлікту.

Про ситуацію, що сталася, кондуктор поінформувала диспетчера. Адміністрація закладу спробувала з’ясувати обставини та в подальшому усунути конфлікт.

Однак конструктивного діалогу не вийшло.

Як розповідають працівники, жінка неадекватно реагувала і агресивно себе поводила.

У ході службового розслідування виявлено певні розбіжності у свідченнях заявниці.

Так, у публікації зазначено, що інцидент стався у тролейбусі №2, але виявилося, що це був тролейбус №4.

Крім того, громадянка повідомила про відмову з боку правоохоронців реєструвати заяву про нанесення легких тілесних ушкоджень, що не відповідає дійсності.

Наразі всі обставини інциденту з’ясовуються в Заводському відділі поліції.

Управління транспорту підкреслює: якщо правоохоронні органи доведуть факт порушення, відповідальних осіб буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності згідно з чинним законодавством.

- Ми звернулись до заявниці з проханням зустрітися для уточнення інформації, однак вона так і не приїхала до міськради. Фахівці управління виїхали на місце, де було зручно заявнику. Під час розмови громадянка повідомила, що публікацію від її імені розміщувала не вона, а інша особа. Таким чином виявлено певну маніпуляцію фактами, - зазначає Дмитро Попов.

Адміністрація КП “Миколаївелектротранс” провела внутрішню перевірку та не вбачає в діях свого кондуктора жодного, навіть найменшого порушення.

- Кондуктор працює на підприємстві понад 20 років, зарекомендувала себе працелюбним, дисциплінованим, відповідальним фахівцем. З пасажирами спілкується ввічливо та коректно, - розповідає в.о. начальника служби експлуатації підприємства КП “Миколаївелектротранс” Вадим Тодоренко.

Як зазначають працівники КП “Миколаївелектротранс”, даний випадок може бути спробою вчинення провокації з боку окремих осіб, які намагаються дестабілізувати роботу підприємства.

- Ми намагаємось максимально сприяти слідству і свою діяльність ведемо виключно у правовому полі, - підкреслив Вадим Тодоренко. - Ми також закликаємо миколаївців ретельно аналізувати інформацію, перевіряти факти, критично мислити. Наше підприємство стабільно працює, розвивається. Вперше за декілька років скорочуємо збитки та отримуємо прибуток в результаті своєї діяльності. Сьогодні на лінію виходять 42 тролейбуса та 42 трамвая. Це вдвічі більше, ніж роками раніше. Поступово збільшується зарплата працівників, що є особливою мотивацією до роботи. Спроба деяких осіб дестабілізувати підприємство позначиться, передусім, на його подальшій діяльності, і постраждають від цього миколаївці.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *