Новости дня 20.05

У николаевских патрульных нет выходных: полицейский помог разыскать потерявшихся детей

28 апреля 2019, 21:59 345

В большой праздник Пасхи Христовой в поселке Заселье Витовского района потерялись дети.

В сообщении Патрульной полиции Николаевской области говорится:

«Коли є небезпека для громадян, а особливо для дітлахів – немає часу зволікати!» - миколаївський патрульний, перебуваючи поза службою, розшукав загублених дітей.

Сьогодні велике свято – Великдень. Оскільки на вулиці гарна тепла погода люди виїжджають відпочивати за місто на природу. Патрульний Артем Татаренко свій вихідний день теж вирішив провести на природі з родиною і поїхав в селище Засілля, що в Вітовському районі Миколаївської області, до батьків. Але відпочивати довелося недовго.

Ввечері, близько 19-ї години до них забігла схвильована сусідка та повідомила, що вона не може знайти свою шестирічну онуку, яка більше двох годин тому пішла гуляти з сусідським хлопчиком того ж віку.

Також жінка повідомила, що вже зателефонувала 102 та викликала поліцію. Не гаючи часу, Артем з дружиною сіли на велосипеди та розпочали пошук дітлахів.

Десь за півгодини в полі на околиці села Артем помітив яскраву пляму.

Під’їхавши ближче, він побачив розшукуваних дітей: хлопчика в червоній курточці, а поряд із ним дівчинку.

На щастя, з малечею нічого не трапилось, а діти пояснили, що вони вирішили прогулятись. Патрульний передав маленьких мандрівників схвильованим батькам і слідчо-оперативній групі, яка прибула за викликом.

Батьки були щиро вдячні Артему за небайдужість. Патрульна поліція Миколаївщини цілодобово на варті вашого спокою! Служити та захищати!

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *