Новости дня 21.08

Стивидорные компании готовы на софинансирование разработки технико-экономического обоснования строительства объездной дороги в Николаеве

01 февраля 2019, 23:00 583

По крайней мере, 5 стивидорных компаний дали согласие на совместное финансирование разработки технико-экономического обоснования строительства объездной дороги в Витовской районе Николаевской области и Корабельном районе Николаева.

Об этом стало известно на совещании под руководством заместителя губернатора Николаевской области Валентина Гайдаржи.

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

      У липні 2018 року розпорядженням голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка було створено робочу групу на чолі з народним депутатом України Олександром Жолобецьким.

      Основним завданням робочої групи є всебічне опрацювання питань та внесення пропозицій щодо реалізації проекту будівництва об’їзної дороги у Вітовському районі та Корабельному районі м. Миколаєва.

      За результатами роботи групи, керівництво філії «Октябрськ» ДП «Адміністрація морських портів України», ТОВ МП «Термінал - УХЗС», ТОВ «МСП Ніка-Тера», ТОВ «Компанія Євровнєш-торг» та ТОВ «Трансюкрейн» попередньо висловили про готовність співфінансування.

      Відкритим залишається питання участі ще ряду компаній.

       Як зазначалося раніше, за ініціативи голови ОДА Олексія Савченка запропоновано загальними зусиллями – області, міста, компаній виконати капітальний ремонт об’їзної дороги, загальна протяжність якої складає близько 43 км з перспективою розвитку будівництва моста, що дасть можливість розвантажити місто від потоку транспорту і пустити вантажні автомобілі в об’їзд до портів та терміналів.

      На першому етапі передбачається консолідувати кошти на розробку техніко-економічного обґрунтування будівництва об’їзної дороги.

      Зараз розглядається пропозиція державного проектно-технологічного інституту транспортного будівництва, оскільки попередньо на конкурсній основі ним подано найнижчу цінову вартість – близько 630 тис. грн.

      Наступні етапи - виготовлення проектно-кошторисної документації і безпосередньо виконання робіт.

      Вже зараз для консолідації коштів обласної, міської рад та організацій на виконання першого етапу робіт відпрацьовано з казначейством проект тристороннього договору.

      Передбачається, що замовником виступить управління інфраструктури ОДА як балансоутримувач дороги.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *