Загрузка...
Новости дня 19.10

Специалистов IT-отрасли и инициативных горожан приглашают принять участие в разработке алгоритма контроля качества питания детей в садах и школах

03 июня 2019, 22:20 248

Специалистов IT-отрасли и инициативных жителей города приглашают принять участие в разработке алгоритма контроля качества питания детей в учреждениях дошкольного и общего среднего образования.

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

Шановна громадо Миколаєва! У нашому місті створена та діє робоча група з контролю якості харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

З метою покращення якості харчування дітей учасники робочої групи вийшли з пропозицією - розробити та запровадити у навчальних закладах Миколаєва програмне забезпечення, що допоможе контролювати якість страв та стане справжнім помічником для батьків.

За ініціативи секретаря міськради Тетяни Казакової ЗАПРОШУЄМО до участі в спільній роботі з покращення якості харчування, активних та зацікавлених у досягненні ефективного результату миколаївців, які мають досвід в даній сфері – фахівців IT-галузі та всіх бажаючих городян.

Звертайтеся за контактним телефоном: 37-35-42 або надсилайте пропозиції на електронну адресу: [email protected].

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *