Школьникам рассказали о безопасном поведении во время новогодних и рождественских каникул

31 декабря 2018, 15:32 706

Накануне зимних каникул ювенальные прокуроры Баштанского местной прокуратуры рассказали о безопасном поведении.

В сообщении Баштанской местной прокуратуры говорится:

      Працівниками Баштанської місцевої прокуратури особлива увага приділяється профілактиці злочинності в молодіжному середовище, в першу чергу серед учнів навчальних закладів району.

      Зокрема, прокурором Березнегуватського відділу місцевої прокуратури Оксаною Машаровою проведено зустріч з 35 учнями 7-11 класів Мурахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

       Під час спілкування із дітьми прокурор роз’яснила вимоги законодавства, що стосуються захисту прав дітей, приділила увагу темі відповідальності неповнолітніх, в тому числі за вчинення кримінальних правопорушень.

       Також було обговорено причини і умови скоєння підлітками негативних проявів, звернуто увагу учнів на віктимну поведінку, яка часто зустрічається у неповнолітніх.

       Учні приймали активну участь та ставили запитання, які більш турбують молодь, в тому числі щодо адміністративної та кримінальної відповідальності, насилля в сім’ї, конфліктів між собою, способів протидії незаконному впливу з боку дорослих осіб тощо.

- Відтак, доносячи до підлітків необхідну інформацію, роз’яснюючи їм наслідки незаконних дій, сподіваємось, що це позитивно вплине на підвищення свідомості юних мешканців міста та на зменшення злочинності у дитячому середовищі, - наголосила О.Машарова.

      Метою зустрічі прокурора із підлітками було застерегти останніх від скоєння правопорушень та недопущення вчинення злочинів стосовно дітей, що досить актуально напередодні і під час зимових канікул.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *