Савченко на примере Шевченковской ОТО показал успешность реформы децентрализации

10 апреля 2019, 07:30 108

В Шевченковской объединенной территориальной общине Витовского района Николаевской области благодаря реформе децентрализации произошло много положительных изменений.

Об этом председатель Николаевской облгосадминистрации Алексей Савченко сообщил на своей публичной странице в социальной сети «Фейсбук».

«Вже ніхто не поставить під сумнів беззаперечну успішність ініційованої Президентом України Петро Порошенко реформи децентралізації, позитивні приклади якої видно в найвіддаленіших селах і районах. Яскраве тому підтвердження - Шевченківська об’єднана територіальна громада Вітовського району.

 

Створена наприкінці 2016-го, за два роки свого існування молода Шевченківська ОТГ вже має чим похвалитися, адже встигла реалізувати ряд важливих проектів, які суттєво покращили якість життя жителів громади.

 

Упродовж двох років за рахунок коштів держбюджету, а також власних коштів громадою здійснено капітальний і поточний ремонт місцевих закладів культури, які до того довгий час перебували у занедбаному стані.

 

Так, капітально відремонтовано:

-фасади, покрівлю та глядацьку залу Палацу культури в с. Шевченкове

-внутрішні приміщення з заміною вікон та дверей Палацу культури с. Луч

-проведено поточний ремонт клубу в с. Зоря. Відтепер жителі сіл мають змогу проводити своє культурне дозвілля у затишних, комфортних умовах.

 

-Для спортивного розвитку дітей та молоді облаштовано сучасні й зручні спортивний і ігрові майданчики у Шевченковому, Котляревому та Оленівці.

 

-Минулого року завершено капітальний ремонт вуличного освітлення у селах Водник і Зелений Гай, а також реконструкцію зовнішнього водозабезпечення у Шевченковому.

 

Оновлюється парк спецтехніки громади.

-для потреб житлово-комунального підприємства «Мрія-Т» придбано новий вантажний сміттєвоз (1246,7 тис. грн).

- придбані екскаватор-навантажувач, дизельний генератор та навісне обладнання - подрібнювач деревини (1705,4 тис. грн).

 

Позитивні зміни відбуваються щоденно і їх добре видно кожному мешканцю громади, але ми в жодному разі не зупинимося на досягнутому, адже попереду ще багато змін», - написал Савченко.

Источник: novosti-n.org
Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *