Результаты работы Николаевского территориального центра социального обслуживания признаны лучшими среди учреждений области

04 апреля 2019, 14:11 137

На итоговой коллегии Департамента социальной защиты населения облгосадминистрации директор городского территориального центра социального обслуживания (предоставление социальных услуг) Сергей Бондаренко отчитывался о работе социального учреждения, которое он возглавляет.

В сообщении Департамента труда и социальной защиты населения городского совета говорится:

Результати визнані кращими серед аналогічних центрів області.

Диплом та статуетка «Кращому територіальному центру соціального обслуговування» за підсумками роботи у 2018 році були вручені йому на колегії.

Діяльність міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради направлена на профілактику, подолання та мінімізацію складних життєвих обставин, в яких перебувають громадяни.

Увага та допомога надається у широкому спектрі соціальних послуг різним категоріям громадян. У минулому році під опікою соціальних працівників знаходились більше ніж 2000 самотніх людей. Тематичні зустрічі, музеї та виставки, екскурсії та концерти з кожним роком відвідують все більше і більше людей поважного віку, що є слухачами «Університету третього віку».

Діяльність міського територіального центру різноманітна.

Миколаївцям надаються системні якісні соціальні послуги з транспортного обслуговування, натуральної допомоги, прокату технічних засобів реабілітації.

Застосований мультидисциплінарний підхід з надання соціальних послуг у віддалених мікрорайонах, проводиться інформування населення через засоби масової інформації, телефонні «гарячі лінії», інформаційно-консультативний пункт «Соціальна допомога» 15-07.

Кожного року колектив ставить перед собою нові завдання та перспективи для розвитку, адже робота, яку проводить установа, вкрай важлива для миколаївців.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *