Новости дня 22.02

Проект концессии в порту «Ольвия» откроет новые экономические возможности для Николаевской области

07 февраля 2019, 18:10 373
Проект концессии в порту «Ольвия» откроет новые экономические возможности для Николаевской области Фото № 0 Проект концессии в порту «Ольвия» откроет новые экономические возможности для Николаевской области Фото № 1 Проект концессии в порту «Ольвия» откроет новые экономические возможности для Николаевской области Фото № 2 Проект концессии в порту «Ольвия» откроет новые экономические возможности для Николаевской области Фото № 3

Об эффективности осуществления государственно-частного партнерства по проекту концессии в специализированном морском порту «Ольвия» на Николаевщине шла сегодня речь на обсуждении с участием заместителя Министра инфраструктуры Виктора Довганя, заместителя губернатора Николаевской области Валентина Гайдаржи и руководства стивидорных компаний.

В сообщении Николаевской ОГА гоаорится:

      Віктор Довгань акцентував, що в результаті реалізації концесії до державного бюджету надійде близько 1,7 млрд грн за 5-річний період 2020-2025 рік, а для місцевого бюджету - це буде додатково 241 млн грн на 2020-2025 рік.

При цьому, на рівні умов концесійного конкурсу зобов’язань з будівництва спеціалізованого зернового терміналу буде забезпечено відповідну виплату на користь міста.

При цьому, заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи наголосив, що принциповою позицією очільника області Олексій Савченко є повне відшкодування місту виплат, пов’язаних із відновленням інфраструктури та логістичних напрямів.

А загалом концесія в українських портах має стати елементом подальшого реформування національного морегосподарського комплексу.

Крім того, заступник голови ОДА розповів, що вже зараз ОДА отримала підтвердження про готовність 5 стивідорних компаній співфінансувати розробку техніко-економічного обґрунтування будівництва об’їзної дороги у Вітовському районі Миколаївської області та Корабельному районі м.Миколаєва.

«Наразі ми вже вибрали компанію, яка займатиметься створенням ТЕО, згідно найбільш привабливої цінової вартості. Розраховуємо на подальше залучення компаній, які займаються цим бізнесом, адже об’їзна дорога обслуговуватиме більше стивідорів», - прокоментував Валентин Гайдаржи.

Відзначимо, що у липні 2018 року розпорядженням голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка було створено робочу групу на чолі з народним депутатом України Олександром Жолобецьким.

Основним завданням робочої групи є всебічне опрацювання питань та внесення пропозицій щодо реалізації проекту будівництва об’їзної дороги у Вітовському районі та Корабельному районі м. Миколаєва.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Материалы по теме
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *