импортер шин lester.ua
Новости дня 21.08

Приоритетным является ремонт дороги через Водяно-Лорино и Воссиятское

03 февраля 2019, 23:00 875

При выполнении капитального ремонта дороги Н-14 Кропивницкий - Николаев, где предусматривается устройство цементобетонного покрытия дорожной одежды, планируется в первую очередь приступать к участкам дорог, проходящих через населенные пункты Водяно-Лорино и Воссиятское и автодорогой между ними.

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

      Про це стало відомо на нараді під керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи щодо організації виконання капітального ремонту дороги Н-14.

      У ході наради представники служби автомобільних доріг у Миколаївській області відзначили, що на 2019й рік у державному бюджеті на капремонт дороги виділено 500 млн грн.

      Наразі проведені торги і заключені договори на 4 ділянках на загальну суму 378 млн грн. І за дорученням очільника області Олексія Савченка за сприятливих погодних умов роботи розпочнуться на ділянках через населені пункти Водяно-Лорино і Восіятське та дорогою між ними.

      Слід зазначити, що голова ОДА Олексій Савченко знаходиться на постійному зв’язку з керівником Укравтодору Славоміром Новаком та Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном.

      «Ця дорога в пріоритеті. Як і обіцялось в минулому році, у 2019 на Н-14 активно почнуться роботи. Сьогодні ми бачимо перші результати - проведені торги, заключені договори, за сприятливих погодних умов підрядні організації, наскільки мені відомо, вже готові виконувати роботи», - говорить голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

       Також, під час наради було відзначено, що до початку робіт необхідно вирішити питання з розміщенням бетонно-змішувальних вузлів. При цьому, у САД відзначають, що один вузол розміщуватиметься на території дорожньо-ремонтного пункту. Стосовно ще одного вузла – представники Єланецької РДА, Єланецької райради та Восіятської сільської ради висловили готовність виділення території в межах чинного законодавства.

      Окрім цього, Валентин Гайдаржи доручив керівництву САД у Миколаївській області в найкоротші терміни відпрацювати і провести торги по ділянках доріг, що залишилися.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *