Новости дня 22.04

Президент изменил границы нацпарка «Белобережье Святослава» - Алексей Савченко

14 апреля 2019, 08:00 523

Президент Украины Пётр Порошенко подписал указ, согласно которому были изменены границы национального природного парка «Белобережье Святослава», что находится на территории Очаковского и Березанского районов в Николаевской области.

Об этом на своей странице в социальной сети «Фейсбук» сообщил председатель Николаевской облгосадминистрации Алексей Савченко.

«Крок за кроком робимо те, що і повинні робити заради руху вперед.

Дякую Президенту України Петро Порошенко за підтримку позиції Миколаївської ОДА щодо необхідності упорядкування заповідних територій, які є справжніми перлинами Миколаївщини.

Підписання Указу Президента України №137/2019 Про зміну меж національного природного парку «Білобережжя Святослава» - це вагомий і необхідний крок, який надасть можливість чітко встановити компетенцію стосовно керування заповідними територіями в нашому курортному Очаківському районі, зокрема, і на Кінбурнській косі.

Продовжуємо працювати у напрямку наведення порядку, збереження природних багатств та підвищення привабливості наших унікальних природно-заповідних територій. Переконаний, що Уряд у найкоротші терміни виконає передбачені в Указі Президента кроки!», - написал руководитель области.

Источник: novosti-n.org
Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *