Новости дня 23.03

Подарки под елку для спасателей Николаевщины от руководителей города и области

29 декабря 2018, 12:47 272
Подарки под елку для спасателей Николаевщины от руководителей города и области Фото № 0 Подарки под елку для спасателей Николаевщины от руководителей города и области Фото № 1 Подарки под елку для спасателей Николаевщины от руководителей города и области Фото № 2 Подарки под елку для спасателей Николаевщины от руководителей города и области Фото № 3 Подарки под елку для спасателей Николаевщины от руководителей города и области Фото № 4

Во время торжеств по случаю Нового года и Рождества Христова, губернатор Николаевской области Алексей Савченко и мэр Николаева Александр Сенкевич, Николаевский вручили спасателям новое пожарно-спасательное снаряжение.

В сообщении ГУ ГСЧС Украины в Николаевской области говорится:

     50 спеціальних бойових костюмів, 40 рукавів пожежних, 50 касок пожежних та 50 дихальних апаратів, 125 масок до апаратів та 10 комплектів для підключення постраждалого до дихального апарату вже сьогодні будуть доставлені до підрозділів Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

"Шановні рятувальники, представники героїчної професії! Ви гідний приклад людяності, цілеспрямованості та відповідальності. Від ваших дій, миттєвої реакції залежить безпека та життя громадян. І в святкові дні співробітники ДСНС знаходяться на варті безпеки кожного з нас. Від щирого серця дякую Вам за це та бажаю всього найкращого!" - звернувся до присутніх зі словами подяки та привітань очільник області. .

Смотрите видео на канале «MYKOLAIV DSNS» в YouTube

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *