Первый рейс: из Николаева 137 пассажиров отправились из николаевского аэропорта на отдых в турецкую Анталию

02 мая 2019, 22:20 172
Первый рейс: из Николаева 137 пассажиров отправились из николаевского аэропорта на отдых в турецкую Анталию Фото № 0

137 пассажиров отправились из николаевского аэропорта на отдых в турецкий город Анталия. Об этом сообщил глава николаевской ОГА Алексей Савченко:

За усіма вихідними днями, поки жителі Миколаївщини відмічали Великодні свята, непоміченою залишилася новина про те, що з нашого аеропорту був здійснений перший рейс до Туреччини.

У перший день травня 137 пасажирів відправилися з миколаївського аеропорту на відпочинок до турецького міста Анталія.

Це черговий міжнародний напрямок, разом з польотами до Єгипетського Шарм-эль-Шейху, який сьогодні вдало виконується саме з Миколаєва.

Наразі польоти будуть здійснюватися раз на тиждень, але найближчим часом їх кількість зросте. У 2017 – 2018 роках після тривалої перерви в Миколаївському міжнародному аеропорту була проведена реконструкція стратегічних об’єктів та відновлена робота виробничих служб.

Завдяки підтримці громади Миколаївщини і чіткій позиції депутатів обласної, міської і районних рад, а також за підтримки наших об’єднаних громад було акумульовано близько 130 млн грн, що, в свою чергу, дозволило відновити службу авіаційної безпеки, придбати спеціальну техніку для обслуговування літаків, отримати необхідні сертифікати.

За останні два роки аеропорт був відновлений практично з нуля, і сьогодні команда аеропорту поставила перед собою мету – у 2020 році побити рекорд 1990 року і обслужити більше 217 тисяч пасажирів на рік.

Наразі Миколаївською облдержадміністрацією підготовлені документи на сесію обласної ради на призначення директором нашого комунального підприємства Fedor Barna, який отримав погодження на цю посаду з боку Державної авіаційної служби України і має позитивні відгуки від Міністра інфраструктури України Volodymyr Omelyan.

З моменту старту роботи оновленого аеропорту, з грудня 2018 року, вже більш ніж 4 тисячі пасажирів скористалися його послугами.

Але перед керівництвом КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» й надалі стоять амбітні плани – запуск регулярних рейсів до Києва та інших міст України.

Смотрите видео на странице Олексій Савченко:

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *