Николаевский губернатор Савченко намерен судиться с народным депутатом

13 мая 2019, 17:35 775

Председатель Николаевской областной государственной администрации Алексей Савченко решил подать в суд на Народного депутата Украины Вадима Пидберезняка.

Об этом Алексей Юрьевич заявил на своей странице в социальной сети Facebook.

Поводом для такого решения стали высказывания, которые озвучил накануне в телепередаче «Добрый вечер», в том числе нардеп заявил и об угрозах со стороны губернатора.

«Довго вагався, але прийняв особисто для себе зважене рішення – надам можливість народному депутату Вадиму Підберезняку спростувати усі його безпідставні заяви і озвучену нісенітницю, яку він розповсюджує останнім часом.

Як законослухняний громадянин, готую офіційне звернення до суду про захист честі, гідності та ділової репутації з приводу усіх ваших, пане Підберезняк, висловлювань на мою адресу.

Встановлена судом істина і буде відповіддю на усі ваші безпідставні звинувачення, які звучать в мій бік.

Окрім того, хочу порадити шановному депутату Підберезняку не обманювати керівництво своєї фракції у Верховній Раді не тільки про наше спілкування увечері 21 квітня, яке, нагадаю, відбулось публічно у присутності більш ніж 20 людей і перед відеокамерами, а й про інші речі з вашої фантазії. Не розповідайте керівництву поважної фракції, що ви можете перемогти на 132 окрузі, бо у вас особисто, пане Підберезняк, там довіри немає. Є довіра до партії «Народний Фронт», а не до вас. До зустрічі у суді», - написал Савченко.

Источник: novosti-n.org
Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *